PHP Warning: log10() expects parameter 1 to be double, string given in ..../includes/class_postbit.php(294) : eval()'d code on line 51
haylazforum.net - Tekil Mesaj gösterimi - Unreal3.x Modül Belirtilen komutları görmek
Konu: Unreal3.x Modül Belirtilen komutları görmek
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.Şubat.2019   #1
Aytac
Guest
Aytac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye No:
Konu Sayısı: 1375
Beğendikleri:
Alınan Beğeni:

HF Ticaret Yüzdesi: (%)
Ruh Hali
Kan Grubum:

Standart Belirtilen komutları görmek

Merhabalar,

* Bir çok IRC forumunda denk gelmişsinizdir.UnrealIRCd kategorisi altında, (IRCOPS, MOTD, LIST, vb) komutları kullanan kişi veya kişileri görmek istiyorum nasıl yaparım gibi, açılmış olan başlıkları. İşte bu modül o kişileri düşünürek AngryWolf, tarafından yapılmıştır kendisine teşekkür ederiz.(thanks..)

* Modülü kullanmak isteyen kişilerin yapması gerekenler aşağıdaki set bloğunu unrealircd.conf dosyasının herhangi bir boş satırına eklemeleri veyahutta set bloklarının arasınada eklenebilir. Ancak, daha sağlıklı olması açısından ve bu işlerde acemi olan arkadaşlarımız için en mantıklısı budur diye düşüyorum..

Kod:
set { notify-commands "motd,admin,module"; };
* Örnek olması açısından ben 3 tane komut belirledim siz hangi komutları eklemek istiyorsanız aynı mantıkla ekleyebilirsiniz.

NOT
: modül kurulumunu bilmeyenler için, [Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...] bu başlıktan faydalanmalarını tavsiye ederim..)

Not: kendinize veya operlerinize C snomask'ını da eklemelisiniz.
C snomaskına sahip olmayan hiçbir oper bu uyarıları göremeyecektir.

Eklenmiş Dosya Bu forumdaki ekleri görebilmek için 25 mesaja sahip olmanız gerekir. Sizin mesajınız var.
  Alıntı