Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.Ocak.2019   #8
DurumuÇevrimdışı
ChuckyFun
Teknik Administrator
ChuckyFun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye No: 4
Konu Sayısı: 1
Beğendikleri: 13
Alınan Beğeni: 14
HF Ticaret Sayısı: (0)
HF Ticaret Yüzdesi: (%)
Ruh Hali
Acimasiz
Kan Grubum:

Alıntı: diShy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayın En İyi Nicki : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En İyi imzası : @Deadia
Ayın En İyi Avatarı : ben kendim , çünkü kendim kalp ben
Ayın En İyi Profili : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En İyi Çıkış Yapanı : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En Aktif Üyesi @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En Iyi İkilisi : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...] & @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En Yardımseveri : Tüm yönetim yardımsever , herkeşler
Ayın En Güzeli : Forumuzun bütün bayanları güzel :)
Ayın En Yakışıklısı : Forumumuzun tüm beyleri yakışıklı :)
Ayın En Kibarı : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En Siniri : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En Popüleri : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En Komik Üyesi : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En Neşelisi : herkes ki :)
Ayın En Duygusalı : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En Melek Üyesi : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En Cadı Üyesi : ben ben ;)
Ayın En Yeni Tanıdığınız Üyesi : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Ayın En Çok Özlediğiniz Üyesi : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
En Sevilen Üye : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
Yorumlarını En Beğendiğiniz Üye : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]
En Çalışkan Yönetici : @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...] & @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]

~ Keyifli Forumlar Dilerim ..
Asrın En Politik Cevap Vereni: @[Linki Görebilmeniz Icin Üye Olmaniz Gerekiyor! Üye Olmak Icin Tiklayin...]

Alıntı